האריזות שישדרגו כל משלוח מנות לפורים

משלוח מנות הוא ללא ספק אחד ממנהגי החג המשמחים והאהובים ביותר על ילדים, בני נוער וגם לא מעט מבוגרים. כמובן שהממתקים תורמים משמעותית לפופולאריות של מנהג זה, אך כך גם השמחה שבלקבל מתנה צבעונית ומושקעת, גם אם לא היה מדובר באריזה המכילה ממתקים. המראה החיצוני של משלוח המנות לפורים משחק תפקיד משמעותי גם כן בשמחה שהוא מביא לכל מי שמקבל אותו, ולכן נכון להשקיע את הזמן ותשומת הלב שלנו גם באריזה מתאימה ומשמחת, ולא רק בממתקים שהיא מכילה. על ידי בחירת אריזות מתאימות, ניתן לשדרג משמעותית כל משלוח מנות באשר הוא ולהביא שמחה רבה אף יותר לאדם לו אנו מעניקים אותה.

 

עטיפות צבעוניות, שקיות נייר, סרטים וקישוטים – לשדרג את משלוח המנות

על ידי בחירה של אביזרים ואלמנטים נכונים ניתן לשדרג משמעותית כל משלוח מנות. גם אם כבר הכנתם את המשלוח עצמו, קניתם את הממתקים ואפילו אם בחרתם כבר אריזה מסוימת, עדיין ניתן להוסיף מספר אלמנטים אשר ישדרגו אותה משמעותית.
כמובן שניתן ורצוי לבחור מראש את סוגי האריזות הצבעוניות שיתאימו ביותר למשלוח המנות, וניתן להחליט זאת גם בהתחשב בגיל האדם המקבל את המשלוח.
עטיפות צבעוניות ושמחות מסוגים שונים דוגמת שקיות נייר צבעוניות, שקיות ניילון עם הדפסים, שקיות צלופן, עטיפות וגלילי נייר במגוון גוונים מטאליים ומבריקים ועוד אינספור אלמנטים צבעוניים ומשמחים שונים – כולם מהווים בסיס מצוין לאריזה של משלוח המנות. כאמור, גם משלוחים אשר כבר ארוזים ומוכנים ניתן לשדרג בקלות, למשל על ידי הוספה של סרטים צבעוניים או קישוטים. זה אולי נראה כמו עוד משהו קטן ומיותר, אך בפועל סרט צבעוני פשוט יוצר אפקט משמעותי במראה הכללי של המתנה. האפקט הזה משחק תפקיד כאשר האדם המקבל את משלוח המנות רואה לראשונה את האריזה, ולכן זו השקעה קטנה עם תרומה גדולה לאושר שאנחנו גורמים לאותו אדם.

 

האריזה כחלק אינטגראלי במשלוח המנות

הנקודה שחשוב להבין היא כי משלוח מנות אמור לרגש ולשמח את מי שמקבל/ת אותו, ולכן כל דבר שנוכל להוסיף לו כך שיביא ליותר התרגשות, התלהבות ושמחה, כדאי אכן להוסיף. מנקודת מבט זו, האריזה משחקת תפקיד אינטגראלי ובלתי נפרד ממשלוח המנות. לא מדובר אך ורק בשקית צלופן או אריזת נייר צבעונית אשר מחזיקה יחד את כל הממתקים, אלא האריזה עצמה היא חלק מהמשלוח. האריזה משמחת והופכת את כל הסיפור לצבעוני ומלהיב יותר, ולכן משחקת תפקיד של ממש במשלוח המנות, בניגוד לתפקידן של אריזות בדרך כלל. בעוד אריזה של מוצר או השקיות בהן אנחנו לוקחים את הקניות מהסופר הביתה הן לא הרבה יותר מאשר אריזה – אמצעי לארוז יחד חפצים מסוימים, במקרה של אריזות למשלוחי מנות מדובר כאמור בחלק אינטגראלי ובעל תפקיד של ממש במתנה עצמה. לכן, שווה ומשתלם להשקיע גם באריזה למשלוח המנות, ולא בתכולתה בלבד.

 

לצפייה בקטלוג המלא

טיפים נוספים בתחום האריזות שעשויים לעניין אותך: