בחירת אריזה מתאימה עבור משלוח מנות לילדים או למבוגרים

משלוח המנות המסורתי אותו מעניקים בחג הפורים הוא בעצם מתנה אשר תפקידה המרכזי הוא לשמח ולהלהיב את האדם המקבל אותה, ולסייע להכניסו לרוח החג המתאפיינת יותר מכל בשמחה וצהלה. הדבר נכון הן עבור ילדים והן עבור מבוגרים – אמנם משלוח מנות הוא יותר מכל מנהג שילדים אוהבים, אך הרבה מאוד מבוגרים בישראל בוחרים שלא לוותר על המנהג המשמח הזה, וממשיכים במסורת גם כאשר הם מתבגרים, בין אם במקום העבודה, במשפחה, בין חברים טובים או בכל מסגרת אחרת. על מנת להרכיב משלוח מנות טוב כדאי להפנים שתי נקודות חשובות – הראשונה היא כי האריזה משחקת תפקיד מפתח במשלוח המנות, והשנייה היא כי ניתן להתאים את סוג האריזה לגילו של מקבל המשלוח.

 

שקיות צלופן וגליל נייר נוצצים – חשיבותן של אריזות משלוחי המנות

מכיוון שתפקידו העיקרי של משלוח המנות הוא לשמח (ולבדח…), בחירה של אריזה צבעונית ומתאימה משפחת תפקיד משמעותי בהצלחתו של אותו משלוח מנות. אריזות צלופן צבעוניות ובולטות היא דוגמה טובה לכך – כולנו מכירים את הצלופנים הצבעוניים המשמשים למשלוחי מנות בפורים, והסיבות לפופולאריות שלהן כוללות את המראה הצבעוני הבולט, כמו גם את הרעש הניכר שהן עושות כאשר נוגעים בהן (פורים הוא חג בו נהוג להרעיש לא מעט…) והעובדה כי ניתן לראות מבעדן ולקבל הצצה מסוימת לממתקים הטעימים שקיבלנו. גם עטיפות נייר צבעוניות, גלילי נייר מבריקים וצבעוניים או שקיות ניילון מיוחדות בהדפסם צבעוניים למיניהם – כל אלו מהווים אריזות למשלוח מנות. הנקודה החשובה כאן היא כי האריזה מהווה חלק ממהותו של משלוח המנות – הוא משמח את מי שמקבל אותו לא רק בזכות הממתקים שהוא מכיל, אלא גם על ידי מראה צבעוני ומשמח.

 

נייר צלופן לילדים ושקיות אורגנזה וקטיפה למבוגרים – להתאים את האריזה לגיל

הנקודה החשובה השנייה בנוגע לבחירת אריזות למשלוחי מנות היא כי ניתן ואף רצוי לבחור את סוג האריזה גם על פי גילו של האדם לו אנו מעניקים את משלוח המנות. כאמור, בישראל גם אנשים בוגרים רבים מעניקים ומקבלים משלוחי מנות בפורים – במקומות העבודה, בין חברים וכו'. כאשר מכינים משלוח מנות לחבר מהעבודה או לבן משפחה אשר כבר אינו ילד, אך עדיין ישמח לקבל משלוח מנות לחג, ניתן לבחור אריזות מעט יותר אלגנטיות ואפילו מהודרות. שקיות אורגנזה וקטיפה צבעוניות מהוות דוגמה טובה לכך, ואפילו קופסאות תכשיטים קטנות – ניתן לשים בשקיות או בקופסאות אלו חלק מן הממתקים, ולהכניסן למשלוח המנות או להעניקן כמשלוח קטן בפני עצמן. כך המתנה היא אלגנטית ומתאימה יותר למבוגרים, אך עדיין צבעונית, מלאת חיים ולא רצינית יתר על המידה…
כאשר מדובר במשלוחי מנות לילדים הבחירה קלה ופשוטה יותר – שקיות צלופן הן כאמור פתרון קלאסי, אך כך גם כל אריזת נייר צבעונית, שקית ניילון מודפסת וצבעונית וכו'.

 

לצפייה בקטלוג

יעניינו אותך גם