שקיות ניילון ונייר מעוצבות כפתרון אריזה אלגנטי

בתחום פתרונות האריזה אנו רואים לרוב אריזות שונות מקרטון או מסוגים של פלסטיק, ונראה כי סוגי אריזות אלו הן הפתרונות העיקריים והדומיננטיים ביותר בתחום. עם זאת, בחינה מקרוב של עולם פתרונות האריזה מגלה כי קיימים סוגים שונים נוספים של אריזות, אשר בעיני רבים נחשבים לנוחים, אטרקטיביים ואלגנטיים הרבה יותר. דוגמה טובה לכך היא שקיות – הן שקיות ניילון והן שקיות נייר ניתן למצוא כיום במגוון רחב של צבעים, דוגמאות ועיצובים. עבור רבים כאמור, סוג זה של אריזה נראה מעניין ואטרקטיבי הרבה יותר.

 

שקיות מעוצבות וצבעוניות למגוון שימושים

כמובן שכשאנחנו מדברים על "שקיות ניילון" איננו מתכוונים לשקיות הפשוטות והרגילות שניתן למצוא בסופרמרקט או בכל חנות, אלא שקיות ניילון צבעוניות עם דוגמאות שונות המודפסות עליהן, שקיות המשדרות חגיגיות ואלגנטיות מסוימת, ולכן מהוות פתרון של אריזות גם עבור מתנות וחפצים שונים, ולא רק לצורך שימוש יומיומי "רגיל".

גם ובמיוחד בתחום של שקיות נייר ניתן למצוא כיום מגוון פתרונות של אריזות, המועדפים על רבים מהאנשים כפתרון אריזה, ולכן גם מוצעים ברבות מן החנויות. למעשה, בתחום של שקיות נייר ניתן למצוא מגוון סוגים שונים של שקיות נייר, כאלו בעלי מאפיינים שונים ונבדלים אשר מתאימים לסוגים שונים של מוצרים וחפצים. לדוגמה, שקיות נייר סאטן הן שקיות מהודרות ואלגנטיות, כאלו המתאימות במיוחד עבור חפצים קטנים ובינוניים אך אלגנטיים ואפילו יוקרתיים.

שקיות נייר סאטן משמשות פעמים רבות עבור תכשיטים, ומהוות פתרון אריזה אלגנטי מאין כמוהו, במקום או בנוסף לקופסת התכשיטים בה מגיע התכשיט עצמו (כמובן שמשתמשים בשקיות נייר סאטן גם עבור מוצרים רבים אחרים, אך תכשיטים הם מהדוגמאות הבולטות והמתבקשות בהקשר זה…).

דוגמה נוספת היא של שקיות נייר קרטון, אשר מעבר לדוגמאות וההדפסות האפשריות השונות עליהן מתאפיינות בגוונים של חום (גווני קרטון), ולכן משדרות מראה ומסר סביבתי, של פתרון אריזה אשר עשוי מחומר מתכלה, טבעי וידידותי לסביבה. את שקיות נייר הקרטון אנו מוצאים כיום כמעט בכל מקום, החל מחנויות יוקרה של תכשיטים או חפצים מסוגים שונים, דרך כנסים ואירועים בהם מחולק שי לאורחים ועד למסעדות ועסקים המתמחים במשלוחי מזון אשר מגישים את המנות פעמים רבות בתוך שקיות נייר שונות.

עטיפות נייר צבעוניות

 

 

היתרונות השונים של שקיות כפתרונות אריזה הם ברורים מאליהם. מדובר באריזות פשוטות, זולות יחסית, נוחות ושימושיות, וכאמור ניתן למצוא כיום שקיות אשר נראות מהודרות ומושקעות, ולכן מהוות פתרון אריזה מושקע ואלגנטי לכל דבר ועניין. כאשר מדובר בשקיות נייר גם היתרונות הסביבתיים הם ברורים – עדיפה שקית נייר אחת על פני אריזה גדולה מפלסטיק, קלקר או חומרים בלתי מתכלים אחרים, ורבות משקיות הנייר המהודרות מיוצרות מלכתחילה מחומרים ממוחזרים, וצבועות כאמור בגוונים טבעיים שונים המדגישים את העובדה כי מדובר באריזה מחומרים ממוחזרים ו/או מתכלים, כאלו הידידותיים לסביבה. לנקודה זו חשיבות מכרעת בימינו, כאשר אחוזים גדלים והולכים מהציבור ודעת הקהל מגלים מודעות גבוהה לסוגיה בוערת זו, ומעדיפים מוצרים וחפצים שונים (כמו אריזות) אשר מתחשבים בנקודה החשובה הזו.

טיפים נוספים בתחום האריזות שעשויים לעניין אותך: