שקיות ועטיפות

שקיות ועטיפות

קיים בשוק היצע מוצרי אריזה גדול ומגוון מאוד החל ממגוון של שקיות נייר ועד שקיות ניילון

עטיפות צבעוניות, קופסאות בצורות שונות, סרטי אריזה, הם רק חלק מהשמות העשויים לעבור בראשנו בהקשר הזה. אחת מהאפשרויות העדינות והמיוחדות היא שקיות אורגנזה. שקיות האורגנזה בוודאי מוכרות לכם, אך ייתכן כי מעולם לא ידעתם שזהו שמן. מדובר באותם שקיות קטנות ומשולשות, בעלות השרוך המשיי בחלקן העליון, אשר משמשות לעטיפת מוצרים עדינים שונים. השקית עצמה, מגיעה במגוון כמעט אינסופי של צבעים, והיא עשויה מבד העשוי שתי וערב בעל מראה הדומה למשי, אך בפועל מדובר בבד סינטטי עמיד. השקיות משמשות בתחומים רבים, כאשר ישנו רצון להקנות למוצר מראה איכותי ויוקרתי. במאמר הבא נסקור עבורכם את מגוון השימושים של שקיות האורגנזה.

כל מה שרציתם לדעת על שקיות אורגנזה

שקיות אורגנזה הן צורת אריזה יפייפיה, בעלת שימושים רבים. היופי שבשקיות טמון במראן המיוחד. כפי שכבר נאמר, ניתן להשיג שקית אורגנזה בכל צבע עליו תוכלו לחשוב. בנוסף, הבד הסינטטי המבריק ממנו הן עשויות, מעניק לכל מתנה או מוצר מראה עדין ויוקרתי. למרות מראהו העדין של הבד, מדובר בבד עמיד מאוד, היכול להכיל סוגים רבים של מתנות ופריטים. בחלקה העליון של השקית מושחל שרוך, אשר מאפשר סגירה נוחה של הפריט בתוכה. כיום, בתחום שקיות האורגנזה תוכלו גם למצוא כאלה המשלבות רקמה עדינה בחוט זהב, או בצבעים שונים. הרקמה מוסיפה מגע עדין נוסף למראה המיוחד של השקיות. שקיות האורגנזה מגיעות בגדלים שונים, המתאימים לכל מטרה. בשקיות אורגנזה נעשה שימוש נרחב בתחום התכשיטים. תכשיט, בהיותו פריט עדין, זקוק לאריזה עדינה אך מהימנה. שקיות האורגנזה הן בדיוק האריזה הזו, כאשר הבד נראה עדין, חצי שקוף, דרכו ניתן לראות בקלות את התכשיט. אך מאידך, מראהו של הבד מטעה, הוא אינו נקרע בקלות (רק על ידי גזירה), ולכן מבטיח לשמור על התכשיט. בשקיות האורגנזה נעשה גם שימוש בתחום היופי והטיפוח. ניתן למצוא שקיות אורגנזה הממולאות בחומרים מפיצי ריח כגון סבונים או פוטיפורי מבושם. להענקת מראה יפה ועדין, החומרים ארוזים בשקית אורגנזה. היות ונעשה שימוש במבשמים אלו גם בארונות הבגדים לדוגמא, בד האורגנזה מבטיח כי הבגדים לא יוכתמו, ותוכנה של השקית לא יתפזר בארון. שימוש נוסף לשקיות האורגנזה הוא בבר המצווה, כאשר נהוג לארוז סוכריות קטנות בשקיות אורגנזה צבעוניות, לעיתים בשילוב רקמת "מזל טוב", ולחלקן לאורחי האירוע.

לסיכום

שקיות אורגנזה הן דרך נהדרת לעטוף מוצר באופן מושך ויוקרתי. אם אתם מחפשים דרך מקורית ועדינה לעטוף מתנה, שקלו את השימוש בשקיות האורגנזה. מעבר ליופיין ועדינותן, חשוב לציין כי הן אינן יקרות כלל, דבר המאפשר לכם לרכוש כמות גדולה שלהן. עבור בר מצווה, חתונה או כל אירוע אחר בו אתם מעוניינים לחלק לאורחים מתנה, שקיות האורגנזה הן דרך יפה אך גם חסכונית לעטיפת השי הקטן.