03-6829884
כתובת: וולפסון 10, פינת הקישון ת"א
שעות פעילות-
ימים א' - ה': 17:00- 08:00 
יום ו': סגור

הסדר חנייה במקום. לפרטים צרו עימנו קשר.
 
y@arizot1.co.il

 
מוצרים בסל הקניות
 
דף הבית >> שקיות צלופן/בלדרות/פצ פץ
שקיות צלופן/בלדרות/פצ פץ          
 
< מבצע 5 + 1 מתנה >
 
 
   

שקיות צלופן

חברת יואב אריזות משווקת שקיות צלופן ומתמחה בעיקר בתחום פתרונות האריזה.
שקיות אלו הן מרכיב מעניין אשר איתו עוטפים אריזות מתנה, שקיות צלופן הן נייר דק ושקוף העשוי מצלולוזה, נייר אריזה לכל דבר. חברות המתמחות באריזה משווקות אותן במיוחד כמוטיב עוטף מתנות. המארג השקוף נועד בעיקר לא להפריע לשחקן המרכזי, שהוא מושא העטיפה, ולתת לו לבלוט מעל השאר. צלולוזה הינה חומר אשר מעובד מתוך החלק המעוצה בצמחים, עיבוד הנעשה לשימוש תעשייתי. וכמו מקורה בטבע, גם כאן משתדלת לספק את הנוף, ולא לגנוב הן את החמצן והן את ההצגה הויזואלית מהמוצר אותו היא מהדרת.

זרי פרחים ומתנות 
המתנה המוכרת ביותר כזו הבוחרת ברוב מוחלט של המקרים להתעטף באריזת צלופן, הינה זרי הפרחים הרומנטיים. הצלופן שמגיע אלינו כתוצר מעובד של הטבע בעצם חוזר ומתאחד עמו מחדש. עיקר הכוח של שקיות צלופן הוא דווקא המראה הנקי שלהן, אותה רפידה שקופה שנותנת למוצר לדבר, וכמה שפרחים יודעים לדבר, אנחנו כבר יודעים... לא סתם הם נשלחים במקום מילים, במקום אמתלות או הסברים, ועושים בדיוק את העבודה לשמה נשלחו, וכמוהם גם שקיות צלופן המשתפות פעולה, כמו כנר ליווי, אשר לא גונב את המנגינה, אלא רק נותן לה מנעד שלו וערב לשמיעה, שתבליט את הצעת הנישואין, בקשת הסליחה, הוקרת התודה, או סתם כי אנחנו לא לוקחים דברים כמובן מאליו.
דווקא זרי הפרחים שנשזרים באופן מדוקדק של צבעים וסמליהם, מחייבים את השילוב הצלופני הנכון. כי גם לשקיפות יש צבע, כפי שאתם ודאי יודעים. אז ארגמן או צבע זהב? ... גם אפשרויות ההדפסה על שקיות צלופן הפכו להיות מלאכת מחשבת קמעונאית, עיטורי פרחים וסמלים של אחווה וקרבה מוצאים עצמם מוחתמים על גבי מארזי שקיות צלופן. כך כאשר אתם מעניקים סיגליות, אפשר והאריזה תעוטר בדגם של שושנים, כמובן על שקיות צלופן שקופות, כאשר בין שושנה לשושנה ניתן יהיה להציץ אל הסיגליות החיות, ולקבל קונטרסט של צבעים ומשחק משמעויות יפה לעין ולמחשבה.

השקיות מגיעות במגוון רחב של גדלים, וניתנות לייצור בכל גודל על פי דרישת הלקוחות. כמובן שכמוצרי פרסום הן אידיאליות ביותר, היות והמראה השקוף שלהן מאפשר הבלטה של כל לוגו מסחרי, או כל מוצר פרסום מסחרי אשר עטוף בהן. תעשיית הפרסום עלתה על הטריק הזה כבר מזמן וסביר כי נתקלתם בווריאציות כאלה ואחרות של שקיות צלופן בשירות הפרסום, מבלי אפילו לתת על כך את הדעת. וזהו סוד הקסם הגדול שלהן. הגלופה המשמשת להטמעת והטבעת הסמל המסחרי על גבי שקיות צלופן מעטרת את מיטב בתי ההדפסה המודרניים הנקראים לדגל. והדגל במקרה שלנו הוא שקוף וצבעוני כאחד, הוא נקי והוא סיטונאי בצוותא, אך יותר מכל הוא מעניק פתרון אשר נחבא אל הכלים אך בעת ובעונה אחת מפעיל ומשנע אותם. כושר נשיאה, עמידה בפני קיפולים, שיפולים, וחיתוכים, הופכים את פתרון האריזה לרב תעשייתי וססגוני במיוחד, בנוף פתרונות האריזה המקובלים.
  

 
   

 
   

 
מפת אתר | אריזות מתנה | שקיות ניילון | שקיות צלופן | שקיות נייר | שקיות אורגנזה | כדאי לדעת |
כל הזכויות שמורות ל"יואב אריזות" - וולפסון 10, פינת הקישון תל אביב, טל": 03-6829884 דואל: y@arizot1.co.il
 

לייבסיטי - בניית אתרים